Max Expo 2019

Tegorocznym targom Max Expo 2019 towarzyszyło motto:

„Życzymy sobie i wam, by nas było stać na święty spokój, szczęścia ile się da, miłości w bród, mądrych ludzi wokół.”

(ORGANEK, NOSOWSKA, ZALEWSKI, IGO „SOBIE I WAM”)

W tegorocznych targach swoje produkty przedstawiło aż 68 wystawców z sieci Max Kuchnie i Max Elektro. Wystawcy mieli do dyspozycji łącznie ponad 3000 m2 powierzchni wystawienniczej na prezentację swojej oferty.

Na pewno na uwagę zasługuje Polska firma Kernau, która przedstawiła kilka nowości. Pokazano piekarnik i płytę gazową w rozmiarze 45 cm często poszukiwanych przez projektantów wnętrz i architektów a niestety mało firm na rynku oferuje ten wymiar. Moją uwagę przykuły również zlewozmywaki stalowe i baterie w kolorze COPPER (ciepła miedź) i GUN METAL (ciemny metal), o bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia.

Firma Hitachi pokazała bardzo nowoczesne lodówki w pięknym designie.

Lodówka drzwi szklane w kolorze ombre czarno szarym, bardzo pojemna (pojemność chłodziarki 463 l, zamrażarki 174 l). Zamrażalnik z systemem No Frost jest idealnym rozwiązaniem jeżeli nie lubisz rozmrażać lodówki, automatyczna kostkarka.

Chłodziarko-zamrażarka 3-drzwiowa, typu side-by-side Luxury Diamond. Pojemność chłodziarki 372 l, zamrażarki 212 l. Drzwi szklane w geometryczne wzory w kolorze szaro-złotym. Posiada wiele fajnych funkcji, nie chcę wszystkich opisywać bo nie o to tu chodzi.

 

 

Również polska firma Amica pokazała swoje nowe chłodziarko-zamrażarki w stylu retro. I jak zawsze gościem specjalnym, który gotował dla odwiedzających stoisko był Andrzej Polan, a w konkursach można było wygrać wiele fajnych nagród.

 

Firma Smeg pokazała swoje kultowe produkty, które jak zwykle wzbudzały zachwyt wśród zwiedzających. Zabrakło mi jednak produktów z kolekcji Sicily is My Love „ Dolce & Gabbana”.

Często też poszukiwana przez architektów i projektantów wnętrz tzw. TRO firmy Candy zawsze wzbudza emocje zwiedzających ze względu na swoja funkcjonalność.  Elektryczna płyta grzewcza + piekarnik + zmywarka świetnie się nadaje do małych kuchni i dla singli.

 

Oczywiście targi targami ale też był bankiet 😊 Gościem specjalnym była Margaret, która dała świetny koncert.

 

 

Fotorelacja:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply