Szkolenie ze sprzętu AGD

W dniu 13.04.2019 w Kołobrzegu obyło się szkolenie z zakresu nowości oraz omówienie technologii w sprzętach AGD, prezentowały się takie marki jak: Bosch, Siemens, Samsung, Kernau. Szkolenie zostało zorganizowane przez Galicje Tomaszek (Max Kuchnie)

Dużo emocji wzbudził telewizor firmy Samsung The Frame, który nie tylko jest telewizorem ale również obrazem wtedy kiedy jest wyłączony. Jakość obrazu (4K UHD) oraz dźwięk dają nie zapomniane emocje.

Firma Bosch i Simens omówiły technologię Home Connect, która ma służyć ułatwieniu nam życia. Możemy zdalnie i wygodnie kontrolować i monitorować wszystkie swoje urządzenia AGD przy pomocy smartfona lub tabletu. Home Connect to pierwsza aplikacja, która obsługuje urządzenia gospodarstwa domowego różnych marek.

Firma Kernau przypomniała nam o wielu zaletach i technologiach jakie są wyposażone sprzęty AGD tej marki. Kernau to polska marka z wieloletnim doświadczeniem, w ofercie znajdziemy nowoczesny sprzęt AGD i RTV,  są to sprzęty przeznaczone dla osób, które cenią sobie ekonomiczne rozwiązania oraz wysoką jakość w dobrej cenie.

 

 

 

Leave a Reply